ارتباط با ما

پیام خود را برای ما بفرستید

خدمات دیتاسنتر

یکی از موارد مهم و تاثیر گذار در وب‌سایت‌ها سرعت بارگذاری آن برای کاربران و همینطور ربات‌های موتورهای جستجوگر می‌باشد که نقش به سزایی در رتبه آن وب‌سایت برای ارائه خدمات دارد، استفاده از دیتاسنترهای ایرانی در این مورد سبب افزایش ۴ برابری سرعت بارگذاری صفحات و اطلاعات سرور می‌شود و ظریب مصرف پهنای باند اینترنت کاربر را کاهش می‌دهد.
این مسئله به خصوص برای مدیران تجاری و کسب و کارهای داخلی داری اهمیت بیشتری است چون تاثیر مستقیم در کیفیت ارائه خدمات و رضایت کاربران را دارد،
شما در شرکت پرشین تک امکان استفاده از خدمات دیتاسنترهای ایرانی را به صورت کامل و در بهترین دیتاسنترهای داخلی دارا می‌باشید. کیفیت پهنای باند ، دسترسی همیشگی، امنیت و همینطور خدمات سخت افزاری و نرم‌افزاری دیتاسنترهای ایرانی از طرف ما کاملا تضمین شده است و با خیال آسوده می‌توانید از خدمات شرکت پرشین تک در ارائه دیتاسنترهای ایرانی استفاده کنید.

اولین قدم برای راه اندازی وبسایت، انتخاب یک میزبان وب (هاستینگ) خوب و قدرتمند است. از ویژگی های میزبانی وب خوب می توان به سرعت، امنیت و کیفیت اشاره کرد. ما در پرشین تک تامین و تضمین این سه ویژگی را از ابتدا سرلوحه کار خود قرار داده و همیشه در تلاش برای محقق کردن این مهم بوده ایم. پرشین تک با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه ثبت دامنه، میزبانی وب و سایر خدمات این حوزه در سالهای گذشته توانسته جایگاهی مناسب در بین کاربران و مدیران وبسایت ها پیدا کند و به خود میبالد که اکنون صدها مشتری فعال که این وبسایت را به دلیل کیفیت خدمات، پشتیبانی مناسب و قیمت مطلوب انتخاب کرده اند همراه خود دارد.
در بخش میزبانی وب، تخصص اصلی ما ارائه ی هاست لینوکس است. سرورهای این مجموعه از بهترین سرورهای موجود در معتبرترین دیتاسنترهای ایران (دیتاسنتر زیر ساخت کشور) و خارج از کشور انتخاب شده اند که این مساله پایداری و کیفیت وب سایت هایی که در سرورهای پرشین تک هاست می شوند را تضمین می کند.