ارتباط با ما

پیام خود را برای ما بفرستید

دامنه و SSL

اولین نیاز برای هر وب‌سایت آدرس یا نام دامنه می‌باشد که توسط آن شناخته شده و در دسترس کاربران قرار می‌گیرد که این آدرس به صورت یکتا و انحصاری برای هر شخص حقیقی یا شرکت حقوقی ثبت می‌شود و به مالکیت آن در می‌آید که به این آدرس Domain یا دامنه می‌گویند . نام دامنه همان برند یا نماد شرکت است و در انتخاب آن باید به موارد بسیاری توجه کرد که هویتی مناسب و به جا برای آن شرکت جا بیافتد.
انتخاب نام دامنه کوتاه، کاربر پسند ، ساده و به یاد ماندنی می‌تواند تاثیر بسزایی در ارائه خدمات یا محصول و بازاریابی شرکت مربوطه را داشته باشد تا جایی که انتخاب نادرست آدرس دامنه می‌تواند ضررهای بسیاری را به برند شرکت یا وب‌سایت شما بزند و فعالیت در بازار تجارت الکترونیک بدون داشتن یک آدرس دامنه خوب ممکن نیست.
موردی که در ثبت دامنه بسیار مهم است مالکیت ۱۰۰% آن است که دامنه کاملا به نام شخص شما ثبت شود، شرکت پرشین تک با دارا بودن نمایندگی از بهترین ثبت کننده‌های دامین داخلی و خارجی دامنه مد نظر شما را با مالکیت خود شما به ثبت می‌رساند و تضمین مالکیت آن را به شما می‌دهد.
امروزه یکی از مهم‌ترین موضوعات در ارتباطات وب‌سایت امنیت تبادل اطلاعات بین کاربر و سایت است که این امنیت توسط پروتکل SSL یا Socket Secure Layer تامین می‌شود ، در زمان استفاده از سرویس SSL تمامی اطلاعات مبادله شده به صورت کد شده انتقال می‌یابد لذا از دزدیده شدن یا دیده شدن اطلاعات توسط دیگران جلوگیری به عمل می‌آید.
اگر وب‌سایت یا سرویسی دارید که برای ارائه‌ی خدمات خود احتیاج به ارسال و دریافت اطلاعات کاربر دارید سرویس SSL ضامن امنیت اطلاعات شما و همینطور اعتماد کاربران شما می‌باشد.
شرکت پرشین تک با داشتن گواهینامه‌های معتبر ssl این خدمات را به شما مشتریان ارائه می‌دهد.

اولین قدم برای راه اندازی وبسایت، انتخاب یک میزبان وب (هاستینگ) خوب و قدرتمند است. از ویژگی های میزبانی وب خوب می توان به سرعت، امنیت و کیفیت اشاره کرد. ما در پرشین تک تامین و تضمین این سه ویژگی را از ابتدا سرلوحه کار خود قرار داده و همیشه در تلاش برای محقق کردن این مهم بوده ایم. پرشین تک با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه ثبت دامنه، میزبانی وب و سایر خدمات این حوزه در سالهای گذشته توانسته جایگاهی مناسب در بین کاربران و مدیران وبسایت ها پیدا کند و به خود میبالد که اکنون صدها مشتری فعال که این وبسایت را به دلیل کیفیت خدمات، پشتیبانی مناسب و قیمت مطلوب انتخاب کرده اند همراه خود دارد.
در بخش میزبانی وب، تخصص اصلی ما ارائه ی هاست لینوکس است. سرورهای این مجموعه از بهترین سرورهای موجود در معتبرترین دیتاسنترهای ایران (دیتاسنتر زیر ساخت کشور) و خارج از کشور انتخاب شده اند که این مساله پایداری و کیفیت وب سایت هایی که در سرورهای پرشین تک هاست می شوند را تضمین می کند.