ارتباط با ما

پیام خود را برای ما بفرستید

دامنه های جهانی

شرکت پرشین تک هم‌اکنون با ثبت بیش از هزاران دامنه جهانی این افتخار را دارد تا دامنه شما را به صورت آنی نزد بهترین رجیسترارهای دنیا ثبت کند. هم‌اکنون پرشین تک با عقد قرارداد رسمی با یکی از بهترین رجیسترارهای جهان دامنه‌ها را با کیفیت فوق العاده از لحاظ زیر ساخت DNS و … در اختیار مشتریان گرامی قرار می‌دهد.
شرکت هم اکنون توانایی ثبت بیش از ۶۰۰ پسوند مختلف را داراست.
دامنه های که به صورت فعال در پنل کاربری است کاربر مالک رسمی آن شناخته شده است.

امکانات کنترل پنل دامنه جهانی

  • امکان تغییر DNS دامنه جهانی به صورت آنی
  • امکان گرفتن کد ترانسفر دامنه به صورت آنی
  • امکان تعریف هندل برای شما و تغییر Whois دامنه به صورت آنی
  • امکان اضافه ، ویرایش و حذف نامحدود Child Name Server به صورت آنی

 

 

برای ثبت، تمدید یا انتقال دامنه بین‌المللی لطفاً بر روی لینک زیر کلیک کنید.
” ورود به صفحه جستجوگر دامنه “

اولین قدم برای راه اندازی وبسایت، انتخاب یک میزبان وب (هاستینگ) خوب و قدرتمند است. از ویژگی های میزبانی وب خوب می توان به سرعت، امنیت و کیفیت اشاره کرد. ما در پرشین تک تامین و تضمین این سه ویژگی را از ابتدا سرلوحه کار خود قرار داده و همیشه در تلاش برای محقق کردن این مهم بوده ایم. پرشین تک با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه ثبت دامنه، میزبانی وب و سایر خدمات این حوزه در سالهای گذشته توانسته جایگاهی مناسب در بین کاربران و مدیران وبسایت ها پیدا کند و به خود میبالد که اکنون صدها مشتری فعال که این وبسایت را به دلیل کیفیت خدمات، پشتیبانی مناسب و قیمت مطلوب انتخاب کرده اند همراه خود دارد.
در بخش میزبانی وب، تخصص اصلی ما ارائه ی هاست لینوکس است. سرورهای این مجموعه از بهترین سرورهای موجود در معتبرترین دیتاسنترهای ایران (دیتاسنتر زیر ساخت کشور) و خارج از کشور انتخاب شده اند که این مساله پایداری و کیفیت وب سایت هایی که در سرورهای پرشین تک هاست می شوند را تضمین می کند.