ارتباط با ما

پیام خود را برای ما بفرستید

ثبت، تمدید و انتقال دامنه ملی

ثبت دامنه ملی چیست ؟
ثبت نام دامنه به معنی خرید و مالکیت یک نامی است که سایت شما را سطح وب معرفی می کند و برای یک دوره زمانی مشخص است. مهم است بدانید که مالکیت دامنه به مدت زمانی که آن را تمدید می‌کنید باقی خواهد ماند و هیچ راهی برای خرید یک نام دامنه برای همیشه وجود ندارد.همچنین هنگامی که نام دامنه را ثبت کردید، اطلاعات مربوط به صاحب آن در دسترس عموم قرار دارد.

چگونه می توانم یک نام دامنه ملی ثبت کنم ؟
ابتدا دامنه موردنظر را از نظر آزاد بودن از طریق لینک زیر بررسی کنید.
بررسی وضعیت نام دامنه ملی
پس از اطمینان از نام دامنه در مرحله بعد از شما در خواست هندل سایت ایرانیک می شود.
ثبت دامنه ir نیازمند یک شناسه کاربری یا هندل در سایت ایرانیک است که از طریق لینک زیر می توانید اقدام کنید.
ساخت شناسه کاربری جدید در سایت ایرانیک
پس از ساخت هندل ایرانیک خود بر روی «مشخصه‌های شناسه» کلیک کرده، سپس بر روی «مدیریت رابط‌های مجاز» کلیک کنید و تمامی گزینه‌ها را بر روی «خودم و نمایندگان» قرار دهید اینکار برای اعمال برخی از تنظیمات از جانب سینداد می باشد و نمی تواند دخل و تصرفی در مالکیت آن دامنه داشته باشد.

ورود به صفحه جستجوگر دامنه

اولین قدم برای راه اندازی وبسایت، انتخاب یک میزبان وب (هاستینگ) خوب و قدرتمند است. از ویژگی های میزبانی وب خوب می توان به سرعت، امنیت و کیفیت اشاره کرد. ما در پرشین تک تامین و تضمین این سه ویژگی را از ابتدا سرلوحه کار خود قرار داده و همیشه در تلاش برای محقق کردن این مهم بوده ایم. پرشین تک با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه ثبت دامنه، میزبانی وب و سایر خدمات این حوزه در سالهای گذشته توانسته جایگاهی مناسب در بین کاربران و مدیران وبسایت ها پیدا کند و به خود میبالد که اکنون صدها مشتری فعال که این وبسایت را به دلیل کیفیت خدمات، پشتیبانی مناسب و قیمت مطلوب انتخاب کرده اند همراه خود دارد.
در بخش میزبانی وب، تخصص اصلی ما ارائه ی هاست لینوکس است. سرورهای این مجموعه از بهترین سرورهای موجود در معتبرترین دیتاسنترهای ایران (دیتاسنتر زیر ساخت کشور) و خارج از کشور انتخاب شده اند که این مساله پایداری و کیفیت وب سایت هایی که در سرورهای پرشین تک هاست می شوند را تضمین می کند.