ارتباط با ما

پیام خود را برای ما بفرستید

کولوکیشن ایران

خدمات میزبانی سرور یا کولوکیشن، به سرویسی اتلاق می‌گردد که در آن کاربر به‌جای اجاره کردن سرور از سرویس‌دهنده، سخت‌افزار سرور توسط خود مشتری تهیه شده و به مرکز سپرده می‌شود. در این حالت مالکیت سرور کاملاً با کاربر خواهد بود و هزینه‌ی نگهداری سرور بسیار پایین‌تر از حالت اجاره است. شرکت پرشین تک با در اختیار داشتن فضای اختصاصی در دیتاسنترهای معتبر ایران، امکان میزبانی سرور و تجهیزات سخت‌افزاری را فراهم آورده است.

 
 
 

فول رک
Power : 20 AMP
Port : 1Gbps
Bandwidth : 8TB
IPv4 : /26
Location : IRAN
سفارش
نیم رک
۲۰ Unit
سفارش
ربع رک
۱۰ Unit
سفارش
۴ Unit
Power : 10 AMP
Port : 1Gbps
Bandwidth : 4TB
IPv4 : /27
Location : IRAN
سفارش
۲ Unit
Power : 5 AMP
Port : 1Gbps
Bandwidth : 2TB
IPv4 : /28
Location : IRAN
سفارش
۱ Unit
Power : 1 AMP
Port : 1Gbps
Bandwidth : 500GB
IPv4 : /29
Location : IRAN
سفارش

 
 
جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر، لطفاً با بخش فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.

اولین قدم برای راه اندازی وبسایت، انتخاب یک میزبان وب (هاستینگ) خوب و قدرتمند است. از ویژگی های میزبانی وب خوب می توان به سرعت، امنیت و کیفیت اشاره کرد. ما در پرشین تک تامین و تضمین این سه ویژگی را از ابتدا سرلوحه کار خود قرار داده و همیشه در تلاش برای محقق کردن این مهم بوده ایم. پرشین تک با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه ثبت دامنه، میزبانی وب و سایر خدمات این حوزه در سالهای گذشته توانسته جایگاهی مناسب در بین کاربران و مدیران وبسایت ها پیدا کند و به خود میبالد که اکنون صدها مشتری فعال که این وبسایت را به دلیل کیفیت خدمات، پشتیبانی مناسب و قیمت مطلوب انتخاب کرده اند همراه خود دارد.
در بخش میزبانی وب، تخصص اصلی ما ارائه ی هاست لینوکس است. سرورهای این مجموعه از بهترین سرورهای موجود در معتبرترین دیتاسنترهای ایران (دیتاسنتر زیر ساخت کشور) و خارج از کشور انتخاب شده اند که این مساله پایداری و کیفیت وب سایت هایی که در سرورهای پرشین تک هاست می شوند را تضمین می کند.