ارتباط با ما

پیام خود را برای ما بفرستید

راهکارهای سازمانی

شرکت پرشین تک در زمینه ارائه‌ی راهکارهای سازمانی برای شما و شرکتتان فعالیت گسترده‌ای داشته و شما را در این عرصه یاری می‌کند، وجود شبکه‌های داخل سازمانی از نیازهای اولیه و ضروری هر شرکت یا سازمانی است که عملکرد آن به صورت مستقیم در خروجی شرکت تاثیر می‌گذارد، ما در این امر متخصص بوده و با داشتن تیمی مجرب بهترین مشاوره و راهکار سازمانی را برای راه اندازی و نصب شبکه سازمانی متناسب با کسب و کار شما را ارائه می‌دهیم.
همینطور در زمینه ارائه خدمات دیتاسنتر با توان و مهارت فنی کافی، دیتاسنتر مناسب با نیاز شما را تدارک می‌بینیم و با در اختیار داشتن تجهیزات شبکه‌ای همانند سرور و سایر اقلام مربوطه در این زمینه کنار شما خواهیم بود.
از آن جایی که شرکت پرشین تک فعال در این عرصه با برخورداری از تجهیزات لازم امکان ارائه هر گونه خدمات مشاوره، طراحی، نصب و راه اندازی شبکه های سازمانی، دیتاسنتر – فروش تجهیزات ( سرور و تجهیزات شبکه) را دارا می‌باشد و آمادگی خود را جهت هر گونه همکاری در این زمینه‌ها اعلام می‌دارد.

اولین قدم برای راه اندازی وبسایت، انتخاب یک میزبان وب (هاستینگ) خوب و قدرتمند است. از ویژگی های میزبانی وب خوب می توان به سرعت، امنیت و کیفیت اشاره کرد. ما در پرشین تک تامین و تضمین این سه ویژگی را از ابتدا سرلوحه کار خود قرار داده و همیشه در تلاش برای محقق کردن این مهم بوده ایم. پرشین تک با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه ثبت دامنه، میزبانی وب و سایر خدمات این حوزه در سالهای گذشته توانسته جایگاهی مناسب در بین کاربران و مدیران وبسایت ها پیدا کند و به خود میبالد که اکنون صدها مشتری فعال که این وبسایت را به دلیل کیفیت خدمات، پشتیبانی مناسب و قیمت مطلوب انتخاب کرده اند همراه خود دارد.
در بخش میزبانی وب، تخصص اصلی ما ارائه ی هاست لینوکس است. سرورهای این مجموعه از بهترین سرورهای موجود در معتبرترین دیتاسنترهای ایران (دیتاسنتر زیر ساخت کشور) و خارج از کشور انتخاب شده اند که این مساله پایداری و کیفیت وب سایت هایی که در سرورهای پرشین تک هاست می شوند را تضمین می کند.