ارتباط با ما

پیام خود را برای ما بفرستید

نمایندگی دامنه

پرشین تک هم‌اکنون با ثبت بیش از هزاران دامنه جهانی این افتخار را دارد تا سرویس نمایندگی دامنه جهانی را با کنترل پنل فوق‌العاده قوی با پرداخت ریالی با قیمت فوق‌العاده در اختیار شما قراردهد.
اکنون پرشین تک با عقد قرارداد رسمی با یکی از بهترین رجیسترارهای جهان دامنه ها را با کیفیت فوق‌العاده از لحاظ زیر ساخت DNS و … در اختیار مشتریان گرامی می‌گذارد.
همچنین امکان استفاده از وب سرویس و پلاگین اختصاصی WHMCS برای وب‌سایت شما وجود دارد.
این شرکت که جزو ۱۰ رجیسترار برتر جهان است مجوز ثبت بیش از ۱۰۰۰ پسوند مختلف را داراست.

  • تعرفه ثبت چندین ساله دامنه‌ها، به صورت تعداد سال ضربدر هزینه یک سال برای تمامی پسوندهای بالا محاسبه می‌گردد.
  • امکان تغییر نام کامل whois به نام مشتری در صورت درخواست وجود دارد.
  • امکان انتقال به رجیسترار دیگر با رعایت قوانین انتقال وجود دارد.

 

اولین قدم برای راه اندازی وبسایت، انتخاب یک میزبان وب (هاستینگ) خوب و قدرتمند است. از ویژگی های میزبانی وب خوب می توان به سرعت، امنیت و کیفیت اشاره کرد. ما در پرشین تک تامین و تضمین این سه ویژگی را از ابتدا سرلوحه کار خود قرار داده و همیشه در تلاش برای محقق کردن این مهم بوده ایم. پرشین تک با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه ثبت دامنه، میزبانی وب و سایر خدمات این حوزه در سالهای گذشته توانسته جایگاهی مناسب در بین کاربران و مدیران وبسایت ها پیدا کند و به خود میبالد که اکنون صدها مشتری فعال که این وبسایت را به دلیل کیفیت خدمات، پشتیبانی مناسب و قیمت مطلوب انتخاب کرده اند همراه خود دارد.
در بخش میزبانی وب، تخصص اصلی ما ارائه ی هاست لینوکس است. سرورهای این مجموعه از بهترین سرورهای موجود در معتبرترین دیتاسنترهای ایران (دیتاسنتر زیر ساخت کشور) و خارج از کشور انتخاب شده اند که این مساله پایداری و کیفیت وب سایت هایی که در سرورهای پرشین تک هاست می شوند را تضمین می کند.