ارتباط با ما

پیام خود را برای ما بفرستید

گواهینامه SSL

در دنیای مجازی همیشه ارسال و دریافت اطلاعات حساس و مهم با نوعی شک و دلهره همراه بوده بطوریکه تعداد زیادی از کاربران اینترنت هنگامی که از آن‌ها خواسته می‌شود تا اطلاعاتی راجع به خودشان در اختیار سایت قرار دهند اقدام به ترک وب‌سایت می‌نمایند به دلیل آن‌که وب‌سایت مورد نظر را وب‌سایتی امن نمی‌دانند. بهترین راهی که شما می‌توانید برای جلب اعتماد کاربران سایت انجام دهید، فعال سازی SSL بر روی وب‌سایت و اخذ گواهینامه‌های معتبر SSL توسط سایت است.
 
DV – Domain Validated
گواهینامه SSL نوع DV یا Domain Validated SSL Certificate تنها هویت مالک دامنه از طریق ایمیل بررسی و تایید می‌گردد و هیچ مرحله بررسی و تایید هویت دیگری ندارد.
به دلیل کم بودن مراحل تایید هویت این گواهینامه SSL، هزینه صدور آن بسیار پایین ست.
این نوع گواهینامه SSL مناسب برای فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های کوچک و متوسط است.
■ صدور در کوتاه‌ترین زمان
■ بدون نیاز به ارائه مدارک
■ پشتیبانی از ۹۹٪ مرورگرها
■ سایز کلید امنیتی ۲۰۴۸ بیتی با بالاترین امنیت
■ رمزنگاری ۲۵۶bit
■ پشتیبانی ۲۴ ساعته و تخصصی
■ نصب رایگان در سرویس‌های میزبانی وب سینداد
■ بدون نگرانی از تحریم و قابل نصب بر روی تمامی دامنه‌های ملی و بین‌المللی
 

 
EV – Extended Validated
در گواهی‌های امنیتی دیجیتال نوع EV یا Extended Validated SSL Certificate هویت حقوقی درخواست کننده گواهی SSL به طور کامل تایید می‌شود. این تاییدیه در نوار سبز رنگی در کنار آدرس سایت در مرورگر نمایش داده می‌شود که موجب اعتماد هر چه بیشتر کاربران به سایت می‌شود.
این گواهینامه SSL تنها برای شرکت‌ها، سازمان‌های دولتی، بانک‌ها، وزارت‌خانه‌ها و به طور کلی اشخاص حقوقی صادر می‌شود و درخواست کننده باید مدارک کامل ثبتی و قانونی و هویتی خود را بصورت ترجمه شده ارسال کند.
به دلیل وجود مراحل مختلف تایید هویت و همچنین نمایش نوار سبز رنگ تایید، این نوع گواهی SSL دارای هزینه صدور بالایی می‌باشند و همچنین بالاترین میزان کسب اعتماد برای سایت شما را به همراه خواهد داشت.
■ نوار سبز رنگ تایید هویت
■ تایید هویت حقوقی سازمان یا شرکت شما
■ صدور در سه روز کاری میلادی پس از تایید مدارک
■ پشتیبانی از ۹۹٪ مرورگرها
■ سایز کلید ۲۰۴۸ بیتی با بالاترین امنیت
■ رمزنگاری ۲۵۶bit
■ پشتیبانی ۲۴ ساعته و تخصصی
■ بدون نگرانی از تحریم و قابل نصب بر روی تمامی دامنه‌های ملی و بین‌المللی
 

اولین قدم برای راه اندازی وبسایت، انتخاب یک میزبان وب (هاستینگ) خوب و قدرتمند است. از ویژگی های میزبانی وب خوب می توان به سرعت، امنیت و کیفیت اشاره کرد. ما در پرشین تک تامین و تضمین این سه ویژگی را از ابتدا سرلوحه کار خود قرار داده و همیشه در تلاش برای محقق کردن این مهم بوده ایم. پرشین تک با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه ثبت دامنه، میزبانی وب و سایر خدمات این حوزه در سالهای گذشته توانسته جایگاهی مناسب در بین کاربران و مدیران وبسایت ها پیدا کند و به خود میبالد که اکنون صدها مشتری فعال که این وبسایت را به دلیل کیفیت خدمات، پشتیبانی مناسب و قیمت مطلوب انتخاب کرده اند همراه خود دارد.
در بخش میزبانی وب، تخصص اصلی ما ارائه ی هاست لینوکس است. سرورهای این مجموعه از بهترین سرورهای موجود در معتبرترین دیتاسنترهای ایران (دیتاسنتر زیر ساخت کشور) و خارج از کشور انتخاب شده اند که این مساله پایداری و کیفیت وب سایت هایی که در سرورهای پرشین تک هاست می شوند را تضمین می کند.