ارتباط با ما

پیام خود را برای ما بفرستید

تامین و فروش تجهیزات

با توجه به فراگیر شدن روز افزون شبکه‌های کامپیوتری، ارائه راهکارهای کارا و مطمئن در طراحی شبکه‌ها امری اجتناب‌ناپذیر می‌باشد. پرشین تک با بهره‌گیری از نیروی متخصص در امر شبکه، آماده‌ی ارائه خدمات شبکه به شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌باشد.

  • تأمین انواع سرور، سوییچ و تجهیزات ذخیره‌سازی اطلاعات
  • =طراحی، پیاده سازی و راه‌اندازی شبکه‌های تخصصی و مراکز داده
  • ارائه راه‌کارها و تجهیزات امنیتی جهت تامین امنیت شبکه
  • طراحی و پیاده‌سازی سرویس‌های تحت ویندوز و لینوکس
  • طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های پشتیبان‌گیری و امنیتی
  • مشاوره، طراحی و پیاده‌سازی شبکه‌های VoIP و Video Conference

 
 

اولین قدم برای راه اندازی وبسایت، انتخاب یک میزبان وب (هاستینگ) خوب و قدرتمند است. از ویژگی های میزبانی وب خوب می توان به سرعت، امنیت و کیفیت اشاره کرد. ما در پرشین تک تامین و تضمین این سه ویژگی را از ابتدا سرلوحه کار خود قرار داده و همیشه در تلاش برای محقق کردن این مهم بوده ایم. پرشین تک با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه ثبت دامنه، میزبانی وب و سایر خدمات این حوزه در سالهای گذشته توانسته جایگاهی مناسب در بین کاربران و مدیران وبسایت ها پیدا کند و به خود میبالد که اکنون صدها مشتری فعال که این وبسایت را به دلیل کیفیت خدمات، پشتیبانی مناسب و قیمت مطلوب انتخاب کرده اند همراه خود دارد.
در بخش میزبانی وب، تخصص اصلی ما ارائه ی هاست لینوکس است. سرورهای این مجموعه از بهترین سرورهای موجود در معتبرترین دیتاسنترهای ایران (دیتاسنتر زیر ساخت کشور) و خارج از کشور انتخاب شده اند که این مساله پایداری و کیفیت وب سایت هایی که در سرورهای پرشین تک هاست می شوند را تضمین می کند.