ارتباط با ما

پیام خود را برای ما بفرستید

حمایت از تولید محتوای فاخر ایرانی

در جهت حمایت تولید محتوای داخلی و ایرانی و توسعه هر چه بیشتر این عرصه شرکت پرشین تک در نظر دارد خدماتی را به صورت رایگان برای تولید کنندگان محتوای ایرانی ارائه دهد ، تولید محتوای مناسب ایرانی سبب تکمیل شدن اطلاعات داخلی و استفاده هر چه بیشتر مشترکین داخل کشور از این محتوا می‌شود که در نوع خود قدمی مثبت به سمت بومی سازی اینترنت و استفاده داخلی از آن می‌باشد.
از این رو اگر وب‌سایت دانلودی دارید که در آن اقدام به تولید محتوای ایرانی می‌کنید یا سرویسی دارید که در راستای تولید محتوا داخلی فعالیت دارد و احتیاج به حمایت دارید با مشاوران ما تماس بگیرید ، ما بستر و فضای وب‌سایت شما را در بهترین کیفیت تا هر اندازه‌ای به صورت رایگان تامین کرده و در اختیار شما قرار می‌دهیم و بعد از بررسی و تایید به صورت توافقی مبلغی نیز به عنوان کارمزد برای شما تعلق می‌گیرد.
جهت مشاوره و راهنمایی بیشتر در این زمینه با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

اولین قدم برای راه اندازی وبسایت، انتخاب یک میزبان وب (هاستینگ) خوب و قدرتمند است. از ویژگی های میزبانی وب خوب می توان به سرعت، امنیت و کیفیت اشاره کرد. ما در پرشین تک تامین و تضمین این سه ویژگی را از ابتدا سرلوحه کار خود قرار داده و همیشه در تلاش برای محقق کردن این مهم بوده ایم. پرشین تک با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه ثبت دامنه، میزبانی وب و سایر خدمات این حوزه در سالهای گذشته توانسته جایگاهی مناسب در بین کاربران و مدیران وبسایت ها پیدا کند و به خود میبالد که اکنون صدها مشتری فعال که این وبسایت را به دلیل کیفیت خدمات، پشتیبانی مناسب و قیمت مطلوب انتخاب کرده اند همراه خود دارد.
در بخش میزبانی وب، تخصص اصلی ما ارائه ی هاست لینوکس است. سرورهای این مجموعه از بهترین سرورهای موجود در معتبرترین دیتاسنترهای ایران (دیتاسنتر زیر ساخت کشور) و خارج از کشور انتخاب شده اند که این مساله پایداری و کیفیت وب سایت هایی که در سرورهای پرشین تک هاست می شوند را تضمین می کند.