ارتباط با ما

پیام خود را برای ما بفرستید

سرور مجازی

گاهی در مدیریت وب سایت نیاز به استفاده از منابع و دسترسی بیشتر سرور احساس می‌شود که این امکانات در هاست‌های اشتراکی که چندین سایت بر روی یک سرور قرار می‌گیرند ممکن نیست، سرور مجازی به شما این امکان را می‌دهد تا از منابع بیشتری برای مدیریت وب‌سایت و خدمات خود استفاده کنید و متحمل هزینه‌های اضافی سرور اختصاصی نباشید، در سرور مجازی که مخفف کلمه Virtual Private Server می‌باشد و به اختصار VPS نامیده می‌شود بر روی هر ابر چندین سرور مجازی قرار می‌گیرد که دارای امکانات کامل سرورهای اختصاصی به همراه سیستم عامل می‌باشد و نیاز شما را برای ارائه‌ی خدمات خود تامین می‌کند.
استفاده از سرورهای مجازی سبب افزایش ضریب امنیت وب‌سایت شما و همین‌طور کاهش خطاهای نرم‌افزاری سیستم سایت می‌شود، از دیگر مزایای به کارگیری سرورهای مجازی داشتن کنترل پنل کامل‌تر جهت مدیریت امور وب‌سایت و ارتقا آنی آن است و شما امکان تغییر پیکربندی سخت‌ افزاری و نرم افزاری سرور را در هر لحظه از زمان خواهید داشت.
تمامی سرورهای مجازی شرکت پرشین تک با جدیدترین تکنولوژی رایانش ابری و بهترین سخت‌افزار با بستر بروز ترین مجازی سازها در داخل و خارج از ایران آماده سازی شده اند تا بالاترین کیفیت و کارایی را برای کاربران این مجموعه به ارمغان آورند. اگر وب‌سایت پربازدیدی دارید که مصرف منابع آن بیش از حد معمول است که هاست‌های اشتراکی پاسخ گوی آن نیست پیشنهاد ما به شما استفاده از سرور مجازی است.

اولین قدم برای راه اندازی وبسایت، انتخاب یک میزبان وب (هاستینگ) خوب و قدرتمند است. از ویژگی های میزبانی وب خوب می توان به سرعت، امنیت و کیفیت اشاره کرد. ما در پرشین تک تامین و تضمین این سه ویژگی را از ابتدا سرلوحه کار خود قرار داده و همیشه در تلاش برای محقق کردن این مهم بوده ایم. پرشین تک با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه ثبت دامنه، میزبانی وب و سایر خدمات این حوزه در سالهای گذشته توانسته جایگاهی مناسب در بین کاربران و مدیران وبسایت ها پیدا کند و به خود میبالد که اکنون صدها مشتری فعال که این وبسایت را به دلیل کیفیت خدمات، پشتیبانی مناسب و قیمت مطلوب انتخاب کرده اند همراه خود دارد.
در بخش میزبانی وب، تخصص اصلی ما ارائه ی هاست لینوکس است. سرورهای این مجموعه از بهترین سرورهای موجود در معتبرترین دیتاسنترهای ایران (دیتاسنتر زیر ساخت کشور) و خارج از کشور انتخاب شده اند که این مساله پایداری و کیفیت وب سایت هایی که در سرورهای پرشین تک هاست می شوند را تضمین می کند.