ارتباط با ما

پیام خود را برای ما بفرستید

میزبانی وب و نمایندگی

خدمات میزبانی وب یا وب‌ هاستینگ شامل استفاده از فضای وب اشتراکی جهت میزبانی وب‌سایت‌های شما می‌باشد و بستر اصلی داشتن وب‌سایت را فراهم می‌کند که با فضایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد امکان برپایی سایت خود را در فضای اینترنت و آپلود فایل‌های خود در آن را خواهید داشت.
این میزبانی به صورت لینوکس و ویندوز در سرورهای خارجی و داخلی وجود دارند و سهولت در استفاده کاربر از مناسب‌ترین ویژگی آن است. همینطور ارائه امکانات متنوع و پشتیبانی از زبان‌های برنامه نویسی وب نظیر php و asp و دیتابیس‌های آن‌ها، قابلیت تهیه بکاپ، کنترل پنل مدیریتی Cpanel و Directadmin در این سرویس‌ها پیش بینی شده و وجود دارد.
یکی از موارد بسیار مهم در انتخاب هاست برای وب‌سایت داشتن سرویس میزبانی وب از یک سرور قدرتمند و معتبر می‌باشد که تمامی نیازهای یک وب سایت از جمله امنیت اطلاعات و دسترسی همیشگی و مدیریت ساده می‌باشد را تامین نماید، شرکت پرشین تک با دارا بودن سرورهای قدرتمند در داخل و خارج از ایران خدمات میزبانی وب سایت‌های شما را در بهترین حالت انجام و مناسب‌ترین سرویس را متناسب با سایت شما ارائه می‌دهد.
خدمات نمایندگی میزبانی وب برای فروشندگان هاست یا شرکت‌هایی است که لازم دارند در کنار ارائه خدمات خود به فروش هاست نیز بپردازند، شرکت پرشین تک این امکان را به مشتریان یا نمایندگان فروش خود می‌دهد تا فضایی را از آن خریداری کرده و توسط کنترل پنل مدیریتی نمایندگی هاست آن را بین مشتریان خود در قالب پکیج‌های مختلف تقسیم کرده و به فروش برسانند.

اولین قدم برای راه اندازی وبسایت، انتخاب یک میزبان وب (هاستینگ) خوب و قدرتمند است. از ویژگی های میزبانی وب خوب می توان به سرعت، امنیت و کیفیت اشاره کرد. ما در پرشین تک تامین و تضمین این سه ویژگی را از ابتدا سرلوحه کار خود قرار داده و همیشه در تلاش برای محقق کردن این مهم بوده ایم. پرشین تک با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه ثبت دامنه، میزبانی وب و سایر خدمات این حوزه در سالهای گذشته توانسته جایگاهی مناسب در بین کاربران و مدیران وبسایت ها پیدا کند و به خود میبالد که اکنون صدها مشتری فعال که این وبسایت را به دلیل کیفیت خدمات، پشتیبانی مناسب و قیمت مطلوب انتخاب کرده اند همراه خود دارد.
در بخش میزبانی وب، تخصص اصلی ما ارائه ی هاست لینوکس است. سرورهای این مجموعه از بهترین سرورهای موجود در معتبرترین دیتاسنترهای ایران (دیتاسنتر زیر ساخت کشور) و خارج از کشور انتخاب شده اند که این مساله پایداری و کیفیت وب سایت هایی که در سرورهای پرشین تک هاست می شوند را تضمین می کند.