ارتباط با ما

پیام خود را برای ما بفرستید

سرور اختصاصی

ممکن است در مدیریت وب سایت خود بنابر دلایل مختلف از جمله شخصی‌سازی کامل سرور، استفاده از اسکریپت های پرمصرف و سنگین و ضرورت امنیت و پایداری بسیار بالا نیاز به استفاده از تمامی منابع سرور به وجود آید، سرور اختصاصی یا Dedicated Server امکانی کارآمد برای وب‌سایت‌های بزرگ و پرترافیک و سازمان‌ها می‌باشد که استفاده از آن خدمات بسیاری را نظیر داشتن فضای ذخیره سازی بالا در سرور، امکان مدیریت اخصاصی سرور با دسترسی کامل بر روی آن، امکان داشتن پهنای باند و ترافیک نامحدود را به وجود می‌آورد.
ارائه خدمات سرور اختصاصی با دسترسی‌های مدیریتی کامل و جامع و سایر ویژگی‌های ذکر شده آن سبب شده است که استفاده از سرورهای اختصاصی برای وب‌سایت‌های پربازدید مناسب‌تر و به صرفه‌تر از تهیه یک سرور به صورت فیزیکی باشد.
استفاده از سرور اختصاصی با تنظیم و نصب صحیح تا حد زیادی سبب افزایش سرعت بارگذاری سایت و بالا رفتن امنیت وب‌سایت می‌شود و تمامی نیازهای سخت افزاری و نرم‌افزاری یک وب سایت بزرگ برای ارائه خدمات را تامین می‌کند.
شرکت پرشین تک با ارائه خدمات سرور اختصاصی در دیتاسنترهای ایرانی و خارجی با بسته های متفاوت ضامن کیفیت ، سرعت، کارایی و امنیت این سرویس‌ها می‌باشد و با تامین جدیدترین تکنولوژی‌ها در این عرصه با تیمی مجرب در کنار شما حضور خواهد داشت.

اولین قدم برای راه اندازی وبسایت، انتخاب یک میزبان وب (هاستینگ) خوب و قدرتمند است. از ویژگی های میزبانی وب خوب می توان به سرعت، امنیت و کیفیت اشاره کرد. ما در پرشین تک تامین و تضمین این سه ویژگی را از ابتدا سرلوحه کار خود قرار داده و همیشه در تلاش برای محقق کردن این مهم بوده ایم. پرشین تک با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه ثبت دامنه، میزبانی وب و سایر خدمات این حوزه در سالهای گذشته توانسته جایگاهی مناسب در بین کاربران و مدیران وبسایت ها پیدا کند و به خود میبالد که اکنون صدها مشتری فعال که این وبسایت را به دلیل کیفیت خدمات، پشتیبانی مناسب و قیمت مطلوب انتخاب کرده اند همراه خود دارد.
در بخش میزبانی وب، تخصص اصلی ما ارائه ی هاست لینوکس است. سرورهای این مجموعه از بهترین سرورهای موجود در معتبرترین دیتاسنترهای ایران (دیتاسنتر زیر ساخت کشور) و خارج از کشور انتخاب شده اند که این مساله پایداری و کیفیت وب سایت هایی که در سرورهای پرشین تک هاست می شوند را تضمین می کند.