سرویس cPanel / WHM و Plesk

از میزبانی وبسایت های متعدد تا نمایندگی فروش سرویس میزبانی وبسایت از همین حالا با سرویس های نمایندگی هاست پرشین تک.

شما می توانید برای راه اندازی چند وب سایت در یک هاست و حتی به عنوان طراح وب سایت برای مدیریت سایت های مشتریان خود از هاست نمایندگی استفاده کنید.برای خرید نمایندگی هاست یا هاست نمایندگی یکی از پلن های زیر را انتخاب کنید.

سرویس های سریع, قدرتمند و پایدار

نمایندگی هاست حجمی

تصویر قیمت‌گذاری
فضای نمایندگی
تعداد مشتری
تعداد دامنه
بازدید در ماه
کنترل پانل
تعداد پایگاه داده
اکانت ایمیل
ترافیک ماهانه
پشیبانی از perl
بهینه سازی سایت
گواهی SSL رایگان
آنتی شلر
انتخاب نسخه PHP
پشتیبانی تلفنی
بکاپ گیری هفنگی
آپتایم 99.9%

بیشتر شرکت های هاستینگ در هاست نمایندگی یا نمایندگی هاست معمولا تعداد وب سایت هایی که می شود راه اندازی کرد بصورت محدود ارائه می دهند، ولی در شرکت پرشین تعداد وب سایت هایی که در این نوع هاست ها راه اندازی می شود بصورت نامحدود می باشد، یعنی محدودیتی در راه اندازی وب سایت روی این نوع هاست ها ندارید.

ولی لازم به ذکر هست که این نوع هاست ها بصورت اشتراکی می باشند یعنی منابع آنها بین سایت هایی که راه اندازی میشود تقسیم میشود و احتمال اینکه با نصب تعداد زیاد وب سایت روی این هاست سرعت وب سایت پایین بیاید زیاد هست.

پس باید دقت داشته باشید که تعداد وب سایت ها معقول باشد تا به مشکل نخورید و با بالاترین کیفیت از این نوع هاست استفاده کنید.

گارانتی بازگشت وجه

علاوه بر مشاوره و انتقال سرویس رایگان, تمامی خدمات پرشین تک دارای 30 روز ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت مشترک می باشد.

امنیت حریم خصوصی

رعایت بالاترین استاندارد های امنیت اطلاعات و اعمال سیاست های امنیت سایبری روز جهان همواره مهمترین ارزش پرشین تک در ارایه سرویس می باشد.