گارانتی باگشت وجه

30 روز ضمانت بازگشت وجه

گارانتی بازگشت وجه سرویس میزبانی هاست و نمایندگی هاست

همانطور که در بخش قوانین و شرایط استفاده ذکر شده، تمامی سرویس های میزبانی پرشین تک – سرویس های هاست و نمایندگی هاست, سرور مجازی و ابری و سرور اختصاصی و Co-location –  پس از خرید بمدت 30 روز گارانتی بازگشت وجه برای تست دارند.

* اگر کاربر قبلاً سرویسی را گرفته و تست کرده باشد و در 3 ماه اخیر از گارانتی بازگشت وجه برای آن سرویس یا سرویس های مشابه آن استفاده کرده باشد، درصورت استفاده مجدد از گارانتی بازگشت وجه، 25% از مبلغ پرداختی (حداقل 10 هزار تومان) کسرشده و مابقی برگشت داده میشود.

  • درصورتی که سرویس مشکلی فنی داشته باشد و کاربر بدلیل مشکلات فنی قصد لغو سرویس را داشته باشد هیچ هزینه ای کسر نخواهد شد و تمام مبلغ پرداختی برگشت داده میشود.
  • سرویس هایی که در طول مدت گارانتی قوانین پرشین تک را رعایت نکنند و باعث دریافت شکایت یا اخطار از رجیسترار یا دیتاسنتر شوند امکان استفاده از گارانتی بازگشت وجه را ندارند.
  • برای کاربرانی که تعداد سرویس های (هاست یا نمایندگی هاست) فعال آنها 15 سرویس یا بیشتر از 15 سرویس باشد، (به شرطی که تاریخ خرید سرویس های فعال بیش از 30 روز باشد یعنی زمان گارانتی بازگشت وجه آن سرویس های فعال سپری شده باشد) بخش ستاره دار اعمال نمیشود و تمام هزینه پرداختی، بدون کسر وجه برگشت داده خواهد شد.
  • مهلت گارانتی بازگشت وجه در هر صورت فقط 30 روز است. (30 شبانه روز)

** لطفا توجه داشته باشید دامنه قابل لغو نیست و هزینه آن طبق تعرفه ثبت دامنه از مبلغ پرداختی کسر میگردد.

 

*** لطفا توجه داشته باشید هزینه تمدید، هزینه ارتقا، هزینه پرداخت شده برای IP و هزینه پرداخت شده برای افزونه ها (مثل پهنای باند و …) و هزینه سایر خدمات مثل انتقال اطلاعات و … قابل برگشت نیست. (گارانتی بازگشت وجه فقط شامل هزینه خرید اولیه میشود)

 

**** مبلغ پرداختی به موجودی شما در پرشین تک برگشت داده میشود. پس از لغو سرویس و برگشت وجه به موجودی، در قالب تیکت یا ایمیل درخواست واریز وجه به حساب بانکی را ثبت نمایید.