IP Peering

تعریف IP Peering : سرویس IP Peering به شبکه‌ی شما این امکان را می‌دهد تا از طریق شبکه (Provider) به‌عنوان واسط با دیگر شبکه‌ها ارتباط برقرار کنید و ترافیک مد نظر را عبور دهید. مزایای IP Peering : اتصال داخلی شبکه‌های اینترنتی به‌منظور تبادل ترافیک بین کاربران هر شبکه بهینه‌سازی مسیریابی در اینترنت به منظور اتصال با مجموعه‌ای از مشتریان هدف چه کسانی از IP Peering استفاده می کنند ؟ معمولاً افرادی که به‌دنبال راه‌اندازی سرویس CDN هستند و همچنین افرادی که می‌خواهند خودشان شبکه را مدیریت کنند، از سرویس IP Peering استفاده می‌کنند.از این رو اگر وب‌سایت دانلودی دارید که در آن اقدام به تولید محتوای ایرانی می‌کنید یا سرویسی دارید که در راستای تولید محتوا داخلی فعالیت دارد و احتیاج به حمایت دارید با مشاوران ما تماس بگیرید ، ما بستر و فضای وب‌سایت شما را در بهترین کیفیت تا هر اندازه‌ای به صورت رایگان تامین کرده و در اختیار شما قرار می‌دهیم و بعد از بررسی و تایید به صورت توافقی مبلغی نیز به عنوان کارمزد برای شما تعلق می‌گیرد. جهت مشاوره و راهنمایی بیشتر در این زمینه با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

گارانتی بازگشت وجه

علاوه بر مشاوره و انتقال سرویس رایگان, تمامی خدمات پرشین تک دارای 30 روز ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت مشترک می باشد.

امنیت حریم خصوصی

رعایت بالاترین استاندارد های امنیت اطلاعات و اعمال سیاست های امنیت سایبری روز جهان همواره مهمترین ارزش پرشین تک در ارایه سرویس می باشد.