IP Peering

سرویس‌های peering در شبکه کاربر این امکان را فراهم می‌کند تا به واسطه یک provider که نقش واسط را ایفا می‌کند با دیگر شبکه‌ها ارتباط برقرار شود تا ترافیک موردنظر در این بستر منتقل شود. این سرویس موجب بهبود بازده و کار آیی در تبادل ترافیک بین کاربران شبکه‌های مختلف در اینترنت و نیز بهبود مسیریابی در این بستر جهانی می‌شود. اغلب بنگاه‌های خدماتی که سرویس‌هایی نظیر CDN یا مدیریت شبکه را ارائه می‌دهند از سرویس‌های peering استفاده می‌کنند. در همین راستا اگر شما نیز در پی استقرار یا توسعه وب‌سایت‌های تولید محتوای ملی هستید می‌توانید با تماس با متخصصان شرکت پرشین‌تک از مشاوره مفهومی و عملیاتی در این زمینه بهره‌مند شوید. ما بستر و فضای وب‌سایت شمارا در بهترین کیفیت تا هراندازه‌ای به‌صورت رایگان تأمین کرده و در اختیار شما قرار می‌دهیم و بعد از بررسی و تأیید به‌صورت توافقی مبلغی نیز به‌عنوان کارمزد برای شما تعلق می‌گیرد. جهت مشاوره و راهنمایی بیشتر در این زمینه با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

گارانتی بازگشت وجه

علاوه بر مشاوره و انتقال سرویس رایگان, تمامی خدمات پرشین تک دارای 30 روز ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت مشترک می باشد.

امنیت حریم خصوصی

رعایت بالاترین استاندارد های امنیت اطلاعات و اعمال سیاست های امنیت سایبری روز جهان همواره مهمترین ارزش پرشین تک در ارایه سرویس می باشد.