ارتباط با ما

پیام خود را برای ما بفرستید

IP Peering

تعریف IP Peering
سرویس IP Peering به شبکه‌ی شما این امکان را می‌دهد تا از طریق شبکه (Provider) به‌عنوان واسط با دیگر شبکه‌ها ارتباط برقرار کنید و ترافیک مد نظر را عبور دهید.

مزایای IP Peering :
اتصال داخلی شبکه‌های اینترنتی به‌منظور تبادل ترافیک بین کاربران هر شبکه
بهینه‌سازی مسیریابی در اینترنت به منظور اتصال با مجموعه‌ای از مشتریان هدف
چه کسانی از IP Peering استفاده می کنند ؟
معمولاً افرادی که به‌دنبال راه‌اندازی سرویس CDN هستند و همچنین افرادی که می‌خواهند خودشان شبکه را مدیریت کنند، از سرویس IP Peering استفاده می‌کنند.

تعریف IP Peering

 

پرشین تک سرویس (IP Peering) در جهت تسهیل ارتباط مشتری و کاهش حجم داده‌های انتقالی با دیگر شبکه‌ها آماده سرویس‌دهی، پشتیبانی و مشاوره در این امر به شرکت‌ها و سازمان‌ها است.​

برای ثبت، تمدید یا انتقال دامنه بین‌المللی لطفاً بر روی لینک زیر کلیک کنید.

اولین قدم برای راه اندازی وبسایت، انتخاب یک میزبان وب (هاستینگ) خوب و قدرتمند است. از ویژگی های میزبانی وب خوب می توان به سرعت، امنیت و کیفیت اشاره کرد. ما در پرشین تک تامین و تضمین این سه ویژگی را از ابتدا سرلوحه کار خود قرار داده و همیشه در تلاش برای محقق کردن این مهم بوده ایم. پرشین تک با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه ثبت دامنه، میزبانی وب و سایر خدمات این حوزه در سالهای گذشته توانسته جایگاهی مناسب در بین کاربران و مدیران وبسایت ها پیدا کند و به خود میبالد که اکنون صدها مشتری فعال که این وبسایت را به دلیل کیفیت خدمات، پشتیبانی مناسب و قیمت مطلوب انتخاب کرده اند همراه خود دارد.
در بخش میزبانی وب، تخصص اصلی ما ارائه ی هاست لینوکس است. سرورهای این مجموعه از بهترین سرورهای موجود در معتبرترین دیتاسنترهای ایران (دیتاسنتر زیر ساخت کشور) و خارج از کشور انتخاب شده اند که این مساله پایداری و کیفیت وب سایت هایی که در سرورهای پرشین تک هاست می شوند را تضمین می کند.