شتاب‌دهنده‌ بنگاه‌های کسب‌وکار

شتاب‌دهنده استارتاپ (startup accelerator یا seed accelerator) از ابتدای کار یک استارتاپ یا مراحل پیشرفته تر که حداقل محصول قابل ارائه می‌باشد یا حتی نسخه دموی محصول، آن را تحت پوشش خود درمی‌آورند و برای این کار از میان شرکت‌کنندگان، پس از مدتی کوتاه مورد ایده‌ای برگزیده و به عنوان استارتاپ انتخاب می‌کند. شتاب‌دهنده‌ها با ارائه خدمات مربی گری (Mentorship)، فضای کار اشتراکی، اصلاح طرح کسب و کار و گاه تأمین سرمایه اولیه برای یک شرکت نوپا، درصدی از مالکیت آن را در اختیار گرفته و در مقابل به گردانندگان پروژه آموزش‌های لازم و خدماتی در مسیر ارزش آفرینی سریعتر و برای کسب موفقیت بهتر را خواهند داد. شتابدهنده یک سازمان منسجم و مشخصی است که در آن افراد و تیم‌های دارای طرح نوآورانه و فناورانه را انتخاب کرده و در یک دوره چند ماهه به آنها خدماتی از قبیل فضای کاری تجهیز شده، آموزش، مشاوره، مربی‌گری، سرمایه اولیه و ارتباط با شبکه سرمایه‌گذاران ارائه می‌شود. هر تیمی که موفق به اتمام دوره شتابدهی شود، تبدیل به شرکتی نوپا می‌شود که شتابدهنده به ازای خدمات ارائه شده، درصدی از سهام آن شرکت نوپا را از آن خود می‌کند. بر این اساس شتابدهنده‌ها حلقه واسط بین کسب و کارهای نوپا و سرمایه‌گذاران جسورانه هستند. شرکت پرشین تک نیز با داشتن این بستر به عنوان شتاب دهنده کسب و کارهای نوپا را حمایت و همراهی می‌کند. اگر ایده‌ای برای راه اندازی کسب و کار نویی را دارید یا ایده را اجرا کرده‌اید و نیازمند حمایت هستید بعد از صحبت با ما و بررسی مشاوران شرکت پرشین تک شما را در تمامی مراحل راه‌اندازی و پیشرفت کسب و کار از جمله آموزش، ایجاد فضای کار، ارائه‌ی منتور و مربی، اصلاح طرح کسب و کار و تأمین سرمایه اولیه برای یک شرکت نوپا همراهی خواهد کرد و شما را در جهت رسیدن به موفقیت کمک می‌کند.

گارانتی بازگشت وجه

علاوه بر مشاوره و انتقال سرویس رایگان, تمامی خدمات پرشین تک دارای 30 روز ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت مشترک می باشد.

امنیت حریم خصوصی

رعایت بالاترین استاندارد های امنیت اطلاعات و اعمال سیاست های امنیت سایبری روز جهان همواره مهمترین ارزش پرشین تک در ارایه سرویس می باشد.