شتاب‌دهنده‌ بنگاه‌های کسب‌وکار

در بازار فعلی این روزها برای راه اندازی هر کسب و کاری مقدماتی نظیر فضای کار، طرح کسب و کار، مربی و مشاور، سرمایه اولیه و تخصص لازم است که حتی با فراهم شدن این موارد احتمال موفقیت کسب کار به دلیل طرح درآمدی و کسب کار و تجربه پایین است، شتاب‌دهنده‌های کسب و کارهای نوپا با ارائه خدمات مربیگری و راهنمایی و هدایت کسب و کارهای نوپا در تمامی زمینه‌ها احتمال موفقیت را برای آن کسب و کار بالا برده و در تمامی مراحل راه اندازی یک کسب و کار در کنار تیم خواهند بود. شتاب‌دهنده‌ها یا Accelerator کمک می‌کنند تا صاحبان کسب و کار بتوانند تعریفی صحیح و نمونه اولیه مناسبی از سرویس، کالا و یا خدماتی که قصد نوآوری در آن را دارند ارائه دهند و احتمال به موفقیت رساندن آن را بالا ببرند. شرکت پرشین تک نیز با داشتن این بستر به عنوان شتاب دهنده کسب و کارهای نوپا را حمایت و همراهی می‌کند. اگر ایده‌ای برای راه اندازی کسب و کار نویی را دارید یا ایده را اجرا کرده‌اید و نیازمند حمایت هستید بعد از صحبت با ما و بررسی مشاوران شرکت پرشین تک شما را در تمامی مراحل راه‌اندازی و پیشرفت کسب و کار از جمله آموزش، ایجاد فضای کار، ارائه‌ی منتور و مربی، اصلاح طرح کسب و کار و تأمین سرمایه اولیه برای یک شرکت نوپا همراهی خواهد کرد و شما را در جهت رسیدن به موفقیت کمک می‌کند.

گارانتی بازگشت وجه

علاوه بر مشاوره و انتقال سرویس رایگان, تمامی خدمات پرشین تک دارای 30 روز ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت مشترک می باشد.

امنیت حریم خصوصی

رعایت بالاترین استاندارد های امنیت اطلاعات و اعمال سیاست های امنیت سایبری روز جهان همواره مهمترین ارزش پرشین تک در ارایه سرویس می باشد.