ارتباط با ما

پیام خود را برای ما بفرستید

شتاب‌دهنده کسب و کارهای نوپا

در بازار فعلی این روزها برای راه اندازی هر کسب و کاری مقدماتی نظیر فضای کار، طرح کسب و کار، مربی و مشاور، سرمایه اولیه و تخصص لازم است که حتی با فراهم شدن این موارد احتمال موفقیت کسب کار به دلیل طرح درآمدی و کسب کار و تجربه پایین است، شتاب‌دهنده‌های کسب و کارهای نوپا با ارائه خدمات مربیگری و راهنمایی و هدایت کسب و کارهای نوپا در تمامی زمینه‌ها احتمال موفقیت را برای آن کسب و کار بالا برده و در تمامی مراحل راه اندازی یک کسب و کار در کنار تیم خواهند بود.
شتاب‌دهنده‌ها یا Accelerator کمک می‌کنند تا صاحبان کسب و کار بتوانند تعریفی صحیح و نمونه اولیه مناسبی از سرویس، کالا و یا خدماتی که قصد نوآوری در آن را دارند ارائه دهند و احتمال به موفقیت رساندن آن را بالا ببرند.
شرکت پرشین تک نیز با داشتن این بستر به عنوان شتاب دهنده کسب و کارهای نوپا را حمایت و همراهی می‌کند. اگر ایده‌ای برای راه اندازی کسب و کار نویی را دارید یا ایده را اجرا کرده‌اید و نیازمند حمایت هستید بعد از صحبت با ما و بررسی مشاوران شرکت پرشین تک شما را در تمامی مراحل راه‌اندازی و پیشرفت کسب و کار از جمله آموزش، ایجاد فضای کار، ارائه‌ی منتور و مربی، اصلاح طرح کسب و کار و تأمین سرمایه اولیه برای یک شرکت نوپا همراهی خواهد کرد و شما را در جهت رسیدن به موفقیت کمک می‌کند.

اولین قدم برای راه اندازی وبسایت، انتخاب یک میزبان وب (هاستینگ) خوب و قدرتمند است. از ویژگی های میزبانی وب خوب می توان به سرعت، امنیت و کیفیت اشاره کرد. ما در پرشین تک تامین و تضمین این سه ویژگی را از ابتدا سرلوحه کار خود قرار داده و همیشه در تلاش برای محقق کردن این مهم بوده ایم. پرشین تک با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه ثبت دامنه، میزبانی وب و سایر خدمات این حوزه در سالهای گذشته توانسته جایگاهی مناسب در بین کاربران و مدیران وبسایت ها پیدا کند و به خود میبالد که اکنون صدها مشتری فعال که این وبسایت را به دلیل کیفیت خدمات، پشتیبانی مناسب و قیمت مطلوب انتخاب کرده اند همراه خود دارد.
در بخش میزبانی وب، تخصص اصلی ما ارائه ی هاست لینوکس است. سرورهای این مجموعه از بهترین سرورهای موجود در معتبرترین دیتاسنترهای ایران (دیتاسنتر زیر ساخت کشور) و خارج از کشور انتخاب شده اند که این مساله پایداری و کیفیت وب سایت هایی که در سرورهای پرشین تک هاست می شوند را تضمین می کند.