حمایت از تولید محتوای ایرانی

در جهت حمایت تولید محتوای داخلی و ایرانی و توسعه هر چه بیشتر این عرصه شرکت پرشین تک در نظر دارد خدماتی را به صورت رایگان برای تولید کنندگان محتوای ایرانی ارائه دهد ، تولید محتوای مناسب ایرانی سبب تکمیل شدن اطلاعات داخلی و استفاده هر چه بیشتر مشترکین داخل کشور از این محتوا می‌شود که در نوع خود قدمی مثبت به سمت بومی سازی اینترنت و استفاده داخلی از آن می‌باشد. از این رو اگر وب‌سایت دانلودی دارید که در آن اقدام به تولید محتوای ایرانی می‌کنید یا سرویسی دارید که در راستای تولید محتوا داخلی فعالیت دارد و احتیاج به حمایت دارید با مشاوران ما تماس بگیرید ، ما بستر و فضای وب‌سایت شما را در بهترین کیفیت تا هر اندازه‌ای به صورت رایگان تامین کرده و در اختیار شما قرار می‌دهیم و بعد از بررسی و تایید به صورت توافقی مبلغی نیز به عنوان کارمزد برای شما تعلق می‌گیرد. جهت مشاوره و راهنمایی بیشتر در این زمینه با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

گارانتی بازگشت وجه

علاوه بر مشاوره و انتقال سرویس رایگان, تمامی خدمات پرشین تک دارای 30 روز ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت مشترک می باشد.

امنیت حریم خصوصی

رعایت بالاترین استاندارد های امنیت اطلاعات و اعمال سیاست های امنیت سایبری روز جهان همواره مهمترین ارزش پرشین تک در ارایه سرویس می باشد.