حمایت از تولید محتوای ایرانی

تولید محتوا، به مشارکت در اهدای اطلاعات به هر رسانه‌ای و به‌ ویژه رسانه‌های دیجیتال گفته می‌شود. اطلاعات اهدایی مذکور برای یک کاربر نهایی درزمینه‌های خاص است. محتوا چیزی است که باید از طریق یک مدیوم به‌عنوان گفتار، نوشتار یا هر یک از هنرهای گوناگون بیان شود و برای بیان خود، توزیع، بازاریابی و انتشار مورد نیاز است. معمول ایجاد محتوا شامل نگهداری و به‌روز رسانی وب‌سایت‌ها، وبلاگ نویسی، عکاسی، فیلم‌برداری، تحلیل آنلاین، نگهداری حساب‌های رسانه‌های اجتماعی و ویرایش و توزیع رسانه‌های دیجیتال است. با توجه به سیاست‌های کلان کشوری در راستای تولید محتوای داخلی در کشور و توسعه هرچه بیشتر این حوزه، شرکت پرشین‌تک خدمات و تسهیلات رایگانی برای تولیدکنندگان محتوای ایرانی ارائه می‌دهد. این خدمات در راستای بومی‌سازی اینترنت در ایران و استفاده داخلی از منابع کامل‌تر اطلاعات است. بنابراین اگر شما صاحب وب‌سایت یا خدمات دانلودی هستید که محتوای بومی‌شده یا ایرانی تولید می‌کنید و احتیاج به حمایت یا مشاوره دارید با متخصصان شرکت پرشین‌تک تماس بگیرید. ما بستری فراهم کردیم در جهت ارائه بهترین کیفیت خدمات میزبانی رایگان برای وب‌سایت‌های داخل کشور که تولید محتوای فاخر ملی دارند. این بستر و تسهیلات پس از بررسی و تایید در اختیار شما قرار خواهد گرفت و نیز به صورت توافقی مبلغی به عنوان کارمزد به شما تعلق خواهد گرفت. جهت اطلاع از شرایط همکاری و استفاده از تسهیلات پرشین‌تک با مشاوران ما تماس بگیرید.

گارانتی بازگشت وجه

علاوه بر مشاوره و انتقال سرویس رایگان, تمامی خدمات پرشین تک دارای 30 روز ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت مشترک می باشد.

امنیت حریم خصوصی

رعایت بالاترین استاندارد های امنیت اطلاعات و اعمال سیاست های امنیت سایبری روز جهان همواره مهمترین ارزش پرشین تک در ارایه سرویس می باشد.