ارتباط با ما

پیام خود را برای ما بفرستید

مدیریت سرور

شرکت پرشین تک در زمینه مدیریت سرور به پشتوانه تیم حرفه‌ای و با تجربه خود و براساس نیازسنجی‌های مستمر و پیاده‌سازی اقداماتی اصولی، خدمات حرفه ای را ارائه نموده تا کاربران را قادر به دریافت بیشترین کارایی، امنیت و قابلیت اطمینان در کنار قیمت‌های توجیه‌پذیر نموده و همچنین بهره‌مندی از منابع اختصاصی به همراه سادگی به کار بستن آن را تجربه نمایند.
برخی قابلیت‌ها:
نصب و راه اندازی سرور
رفع مشکل سرور
محازی سازی سرور
امنیت و تست نفوذپذیری سرور
تضمین کمترین Down time ممکن
کنترل و نظارت
مدیریت نرم‌افزارها
برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت، لطفا از طریق این لینک با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

اولین قدم برای راه اندازی وبسایت، انتخاب یک میزبان وب (هاستینگ) خوب و قدرتمند است. از ویژگی های میزبانی وب خوب می توان به سرعت، امنیت و کیفیت اشاره کرد. ما در پرشین تک تامین و تضمین این سه ویژگی را از ابتدا سرلوحه کار خود قرار داده و همیشه در تلاش برای محقق کردن این مهم بوده ایم. پرشین تک با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه ثبت دامنه، میزبانی وب و سایر خدمات این حوزه در سالهای گذشته توانسته جایگاهی مناسب در بین کاربران و مدیران وبسایت ها پیدا کند و به خود میبالد که اکنون صدها مشتری فعال که این وبسایت را به دلیل کیفیت خدمات، پشتیبانی مناسب و قیمت مطلوب انتخاب کرده اند همراه خود دارد.
در بخش میزبانی وب، تخصص اصلی ما ارائه ی هاست لینوکس است. سرورهای این مجموعه از بهترین سرورهای موجود در معتبرترین دیتاسنترهای ایران (دیتاسنتر زیر ساخت کشور) و خارج از کشور انتخاب شده اند که این مساله پایداری و کیفیت وب سایت هایی که در سرورهای پرشین تک هاست می شوند را تضمین می کند.